FILIP JORDENS
HOMMAGE À BREL
vr 14 dec 2018 - 20.15 uur

I VIRTUOSI DI WATERLOO
CONCERT DE L'ORCHESTRE
za 15 dec 2018 - 20.15 uur

BLACKKKLANSMAN
FILM
zo 16 dec 2018 - 20.00 uur

MUSEUMBUS - TERVUREN
AFRIKAMUSEUM ONTBIJT & BEZOEK MET GIDS
di 18 dec 2018 - 08.00 uur

MIDWINTERFOLKBAL
MET LIVEMUZIEK VAN TRIO DHOORE & FLEMISH FOLK CARAVAN
vr 21 dec 2018 - 20.15 uur

FREE SOUFFRIAU & MIGUEL WIELS
GOUD, WIEROOK EN MIRRE
za 22 dec 2018 - 20.15 uur

JANNEMAN ROBINSON & POEH
FAMILIEFILM
zo 23 dec 2018 - 15.00 uur

NIET SCHIETEN
FILM
zo 23 dec 2018 - 20.00 uur

LOGE 10 THEATERPRODUCTIES
STILTE, WE DRAAIEN!
vr 4 jan 2019 - 20.15 uur

VLAAMS MUZIEK THEATER
KLASSIEK NIEUWJAARSCONCERT
za 5 jan 2019 - 20.15 uur

KURSK
FILM
zo 6 jan 2019 - 20.00 uur

LIJNDANSEN BEGINNERS
LILIANE SCHALCKENS
ma 7 jan 2019 - 09.20 uur tot ma 24 jun 2019 - 10.20 uur

LIJNDANSEN GEVORDERDEN
LILIANE SCHALCKENS
ma 7 jan 2019 - 10.30 uur tot ma 30 nov -1

PETER HERTMANS
JAZZSTANDARDS - LEZING
di 8 jan 2019 - 20.15 uur

IMPRESSIONISTISCH SCHILDEREN MET ACRYL, OLIE OF PASTEL
HILDE VANMELLE
wo 9 jan 2019 - 13.30 uur tot wo 27 mrt 2019 - 16.30 uur

JAZZLAB 2.5: LYNN CASSIERS
YUN
wo 9 jan 2019 - 20.15 uur

RELAXEREN KUN JE LEREN
STAP VOOR STAP OP WEG NAAR EEN RUSTIGER EN ONTSPANNEN LEVEN. BEGINNERS.
do 10 jan 2019 - 19.00 uur tot do 4 apr 2019 - 20.30 uur

JOOST VAN HYFTE
KEUKENGEHEIMEN
do 10 jan 2019 - 20.15 uur

VAN OVERLEVEN NAAR LEVEN
LAAT HET OUDE LOS EN OMARM HET NIEUWE. GEVORDERDEN.
do 10 jan 2019 - 20.30 uur tot do 4 apr 2019 - 22.00 uur

SPINVIS-SOLO
IN WERKELIJKHEID
vr 11 jan 2019 - 20.15 uur

BALLET EN ORKEST VAN DE STAATSOPERA VAN TATARSTAN
HET ZWANENMEER
za 12 jan 2019 - 20.15 uur

KINDERYOGA (3-6 JAAR)
ELSIE GILIS
zo 13 jan 2019 - 10.00 uur tot zo 31 mrt 2019 - 10.45 uur

KINDERYOGA (7-12 JAAR)
ELSIE GILIS
zo 13 jan 2019 - 11.00 uur tot zo 31 mrt 2019 - 12.00 uur

THE HAPPY PRINCE
FILM
zo 13 jan 2019 - 20.00 uur

SCHILDEREN MET ACRYL
VOOR BEGINNERS EN PICASSO'S
ma 14 jan 2019 - 09.00 uur tot ma 6 mei 2019 - 12.00 uur

START TO YIN YOGA* NIEUW!
ASHA
ma 14 jan 2019 - 18.30 uur tot ma 3 jun 2019 - 20.00 uur

YIN YOGA NIVEAU 2**
ASHA
ma 14 jan 2019 - 20.30 uur tot ma 3 jun 2019 - 22.00 uur

YANG YOGA NIVEAU 2**
ASHA EN EKNATH
di 15 jan 2019 - 19.30 uur tot di 15 jan 2019 - 21.00 uur

DESCHONECOMPANIE (CIRCUIT-X)
DON JUAN
do 17 jan 2019 - 13.30 uur

DESCHONECOMPANIE (CIRCUIT-X)
DON JUAN
do 17 jan 2019 - 20.15 uur

BIEZEN
SUMMER OF RED ROSES
vr 18 jan 2019 - 20.15 uur

JACQUES VERMEIRE
JOGGERS BEERSEL
za 19 jan 2019 - 20.15 uur

COLD WAR
FILM
zo 20 jan 2019 - 20.00 uur

AQUAREL - BETTY D'HERDE
CONTRASTEN IN KLEUREN EN OPPERVLAKTE
do 24 jan 2019 - 09.30 uur tot do 9 mei 2019 - 12.30 uur

YANG YOGA ALL LEVELS* NIEUW!
ASHA
do 24 jan 2019 - 10.00 uur tot do 20 jun 2019 - 11.30 uur

MUSEUMBUS - BRUSSEL
KMSK BERLIJN 1912-1932
do 24 jan 2019 - 10.15 uur

GIRL
FILM
zo 27 jan 2019 - 20.00 uur

JAZZLAB: DONDER & IGOR GEHENOT ORGAN TRIO
DOUBLE BILL
wo 30 jan 2019 - 20.15 uur

TOM VAN DYCK
HET BEEST IN U
do 31 jan 2019 - 20.15 uur

ECHT ANTWAARPS TEATER
CAFÉ RENÉ
vr 1 feb 2019 - 20.15 uur

MODEL TEKENEN EN SCHILDEREN
MIEKE WILMAERS
za 2 feb 2019 - 09.00 uur tot za 11 mei 2019 - 12.00 uur

ECHT ANTWAARPS TEATER
CAFÉ RENÉ
za 2 feb 2019 - 20.15 uur

THEATER TIERET & WALRUS
MENEER BEER EN DE WOESTE WOLVEN
zo 3 feb 2019 - 15.00 uur

THE HOUSE THAT JACK BUILT
FILM
zo 3 feb 2019 - 20.00 uur

HUMO'S COMEDY CUP
OP TOER
vr 8 feb 2019 - 20.15 uur

THE SCABS
FORTY YEARS - THEATERTOUR
za 9 feb 2019 - 20.15 uur

LIESELOTTE & LUCAS CORTOOS & VINCENT VAN AUDENHOVE
WIJ, DON QUICHOT
zo 10 feb 2019 - 14.00 uur

THE SISTERS BROTHERS
FILM
zo 10 feb 2019 - 20.00 uur

BECOMING ASTRID
FILM
zo 17 feb 2019 - 20.00 uur

MUSEUMBUS - HASSELT
BACKSTAGE/FRONTSTAGE - MODEMUSEUM
do 21 feb 2019 - 12.30 uur

FIRST MAN
FILM
zo 24 feb 2019 - 20.00 uur

ROMEO & JULIA
SCHOOLVOORSTELLING
ma 25 feb 2019 - 14.00 uur

ACTION ZOO HUMAIN / MAXIME WALADI
LE CHICON
do 28 feb 2019 - 20.15 uur

THE BOOTLEG BEACH BOYS
THE BOOTLEG BEACH BOYS XL
vr 1 mrt 2019 - 20.15 uur

ADRIAAN VAN DEN HOOF
JA, MAAR EERST EEN DIPLOMA
za 2 mrt 2019 - 20.15 uur

RADIO OORWOUD
DE BENDE VAN OORWOUD
zo 3 mrt 2019 - 15.00 uur

FRÈRES ENNEMIS
FILM
zo 3 mrt 2019 - 20.00 uur

JAZZLAB: TEUN VERBRUGGEN
TEUN VERBRUGGEN QUARTET
wo 6 mrt 2019 - 20.15 uur

COLLECTIEF DOFT
TWEESTRIJD
vr 8 mrt 2019 - 20.15 uur

KRIS DE BRUYNE TRIO
ZIJN MOOISTE LIEDJES
za 9 mrt 2019 - 20.15 uur

UTØYA 22. JULY
FILM
zo 10 mrt 2019 - 20.00 uur

DIGITALE FOTOGRAFIE
VOOR BEGINNERS
ma 11 mrt 2019 - 19.00 uur tot ma 6 mei 2019 - 21.30 uur

DE COLLEGA’S 2.0
FILM
di 12 mrt 2019 - 14.00 uur

LADY LINN & HER MAGNIFICENT BIGBAND
THEATERTOUR (15TH ANNIVERSARY)
do 14 mrt 2019 - 20.15 uur

STAATSOPERA VAN TATARSTAN
DE BARBIER VAN SEVILLA
vr 15 mrt 2019 - 20.15 uur

ELS DE SCHEPPER
ELS DE SCHEPPER HEEFT BESLOTEN ER GEEN EIND AAN TE MAKEN
za 16 mrt 2019 - 20.15 uur

DE COLLEGA’S 2.0
FILM
zo 17 mrt 2019 - 20.00 uur

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD
FILM
zo 24 mrt 2019 - 20.00 uur

JEF NEVE & NATALIA
THEATERTOUR
do 28 mrt 2019 - 20.15 uur

BRUSSELS VOLKSTEJOÊTER
DEN ARRANGEUR
vr 29 mrt 2019 - 20.15 uur

BRUSSELS VOLKSTEJOÊTER
DEN ARRANGEUR
za 30 mrt 2019 - 20.15 uur

ASTERIX: HET GEHEIM VAN DE TOVERDRANK
FAMILIEFILM
zo 31 mrt 2019 - 15.00 uur

COUREUR
FILM
zo 31 mrt 2019 - 20.00 uur

ERHAN DEMIRCI
WA MAKE?
wo 3 apr 2019 - 20.15 uur

TOM LANOYE / BEHOUD DE BEGEERTE
JUBILEE LANOYE
do 4 apr 2019 - 20.15 uur

VLAAMS MUZIEK THEATER
EEN NACHT IN VENETIË
vr 5 apr 2019 - 20.15 uur

CAPHARNAÜM
FILM
zo 7 apr 2019 - 20.00 uur

SIDE-SHOW
SPIEGEL IM SPIEGEL
do 11 apr 2019 - 20.15 uur

GUIDO BELCANTO
ZO GOED ALS ALLEEN
vr 12 apr 2019 - 20.15 uur

URBANUS: DE VUILNISHELD
FAMILIEFILM
zo 14 apr 2019 - 15.00 uur

URBANUS: DE VUILNISHELD
FAMILIEFILM
zo 14 apr 2019 - 20.00 uur

MUSEUMBUS - GENT
LANG LEVE DE MUZIEK - 60 JAAR LIEDJES UIT DE LAGE LANDEN - SINT-PIETERSABDIJ
do 25 apr 2019 - 08.45 uur

AFRIKA FILMFESTIVAL: RAFIKI
FILM
zo 28 apr 2019 - 20.00 uur

ROODKAPJE
DE MUSICAL
wo 1 mei 2019 - 15.00 uur

JAZZLAB 2.5: HENDRIK LASURE
WARM BAD
do 2 mei 2019 - 20.15 uur

ACTION ZOO HUMAIN
AMNES(T)IE
vr 3 mei 2019 - 20.15 uur

WOODSTOCK - THE STORY
WOODSTOCK (50TH ANNIVERSARY TOUR)
za 4 mei 2019 - 20.15 uur

MUSEUMBUS - GAASBEEK
FEAST OF FOOLS. BRUEGEL HERONTDEKT + IJSJE IN KRIJMERIE
do 16 mei 2019 - 13.00 uur

TRISTERO
ALTIJD 'TZELFDE
do 23 mei 2019 - 20.15 uur

CC de Meent - Gemeenveldstraat 34 - 1652 Alsemberg - Tel 02 359 16 00 - info@demeent.be