BELPOP BONANZA SONGFESTIVAL SPECIAL

JAN DELVAUX EN DJ BOBBY EWING

Het Eurovisiesongfestival is het WK van de popmuziek. Het is een zaak van staatsbelang met gedoe en spanning en 10 miljoen supporterende Belgen die het allemaal beter weten. In deze gloednieuwe theatershow zetten de apostels van de Belpop hun tanden in de meest kleurrijke geschiedenis uit onze muziekgeschiedenis: de BELPOP BONANZA SONGFESTIVAL SPECIAL.Jan Delvaux en Jimmy Dewit (a.k.a. DJ Bobby Ewing) brengen een theaterspecial over de Belgen en het festival. Ze ploegen door 70 finales en talloze voorrondes en komen op de proppen met resultaten van belangwekkend eigen onderzoek. Want wist u waarom Ben Crabbé in 1983 niet mee mocht naar de finale? Of wat het verband is tussen Pink Floyd en Ann Christy?

BELPOP BONANZA staat al sinds 2013 garant voor verhalen die leerrijk en grappig en relativerend zijn. Volgens Bart Peeters weet Jan Delvaux meer over onze muziek dan Wikipedia en met de beats van Jimmy Dewit erbij wordt dit een avond vol vaart. Of u nu een die-hard fan bent of een kritische kijker: deze show biedt antwoorden op vragen die u zichzelf nog nooit had gesteld. Ideaal om alvast in de sfeer te komen voor de winst in 2027!

Over de makers

Jan Delvaux (°1962) is op jonge leeftijd in een vat met verhalen over Belgische popmuziek gevallen. Volgens Bart Peeters weet hij meer over Belpop dan Wikipedia.

Jimmy Dewit (°1971) is muziekmaker, muziekkiezer en muziekprater. Hij maakt soundtracks en draait platen als DJ Bobby Ewing en met Discobar Galaxie.

Reacties/Quotes

“De apostels van de Belpop.” - De Morgen
“Leerrijk, grappig en relativerend.” - De Standaard
“Het ene verhaal is nog onwaarschijnlijker dan het andere, maar: wel waargebeurd.” - Het Nieuwsblad
“Dit zit echt straf in elkaar.” - Stijn Meuris
“De perfecte combo van amusant en interessant.” - Een toeschouwer in Zottegem

CC de Meent - Gemeenveldstraat 34 - 1652 Alsemberg - Tel 02 359 16 00 - info@demeent.be