Redder van de natie.
Gedropt in chaos.
Met als missie de vaderlandloze te redden.
Een opzwepende en beklijvende voorstelling waarin Junior Mthombeni je met zijn muzikale kompanen meeneemt op een trip, waarin hij zijn familiegeschiedenis en zijn eigen verhaal verweeft en deelt met het publiek. Soms ingetogen, sereen en kwetsbaar, soms luid, rauw en strijdlustig. Juniors woorden boren samen met de livemuziek in je ziel maar bieden ook een warm toevluchtsoord voor al wie zijn/haar/hun plaats zoekt in het leven en in deze wereld.
Voor aanvang van deze voorstelling kan je een inleiding bijwonen door onze huisspreker Bert Demunter. Deze inleiding geeft je achterliggende informatie over het gezelschap en/of de voorstelling die jou met een andere invalshoek naar de voorstelling laat kijken. Deze inleiding start om 19.30u en is gratis.
Jr.cE.sA.r, dat zijn Junior Mthombeni, Fikry El Azzouzi en Cesar Janssens. Ze maakten eerder al de voorstellingen Reizen Jihad, Malcolm X, Dear Winnie en Who’s Tupac?
Recensies:
"VADERLANDLOOS ontplooit zich als een wervelende stream of consciousness, een broeierige koortsdroom waarin Mthombeni zijn publiek meesleurt." De Morgen - Ewoud Ceulemans - ****‘
"Van snuiver tot straffe performer: Junior Mthombeni vertelt en zingt zijn verhaal in VADERLANDLOOS (…) Ontwapenend door de eerlijkheid, door de schwung waarmee Mthombeni op de kleiige scène staat én dankzij de livemuziek." Knack Focus - Els Van Steenberghe - ****